2010 m. kovo 17 d., trečiadienis

"Trakų pilies taurė" buvo dosni "Buliaus akies" atstovams

Šiemet Trakų pilies didžiojoje menėje vyko jau XIV-tas tarptautinis smiginio turnyras "Trakų pilies taurė". Dvi dienas vykusiame turnyre dalyvavo gausus būrys pajėgių žaidėjų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių: Latvijos (5 vyrai, 3 moterys), Estijos (3 v. 1 m.), Baltarusijos (12 v. 2 m.), Lenkijos (9 v. 2 m.). Lietuvių susirinko taip pat nemažai - 46 vyrai ir 14 moterų, - jų tarpe "Buliaus akies" klubui atstovavo 6 vyrai: Gintaris Armalis, Kęstutis Ramanauskas, Kęstutis Garalevičius, Artūras Kontorovičius, Darius Brokartas, Darius Kairaitis; bei 3 moterys: Vilma Armalienė, Ramutė Kontorovičienė, Renata Kviklienė.

I diena. Individualios

Pirmąją turnyro dieną (kovo 13 d.) kovėsi 75 vyrai (16 pogrupių) ir 22 moterys (5 pogrupiai) iš 5 šalių: Lietuvos (46 v., 14 m.), Baltarusijos (12 v., 2 m.), Lenkijos (9 v., 2 m.), Latvijos ( 5 v., 3 m.), Estijos ( 3 v., 1 m.).

Individualiose varžybose moterų tarpe sublizgėjo Vilma. Iki pusfinalio atkrintamosiose kovose "sausai" kelią skynusią trakietę (3:0 prieš Rūta Liaudanskaitę iš Vilniaus ir 3:0 prieš viešnią iš lenkijos H. Szczesniak) sustabdė tik čempione tapusi latvė Vita Grebska. Vilma tarp 22 varžybose dalyvavusių moterų liko trečia:

Renata pirmoje atkrintamųjų kovoje 1:3 pralošusi baltarusei Ekaterinai Gordejevai liko 9-ta, o Ramutė likusi kitoje atkrintamųjų varžybų pusėje (neišėjo iš pogrupio) - 16-ta.

Vyrų individualiose varžybose dalyvavo 5 trakiečiai: Gintaris, Artūras, Kęstutis G., Darius B. ir Darius K. Iš jų tik Gintariui ir Dariui K. pavyko "išeiti" iš pogrupių ir tęsti toliau kovas. Gintaris 32-tuke 2:4 pralošęs vilniečiui Mindaugui Skarbaliui liko 17 -tas, o Darius K. atkrintamosiose vienodu rezultatu 4:3 nukovęs baltarusą Aleksejų Gulekevič ir vilnietį Virginijų Vozbutą, aštuntuke neatsilaikęs prieš Tomą Šakį (2:4), liko 5-tas.

Likusieji buliečiai (Artūras, Kęstutis G., Darius B.) liko tarp 33-75 vietas užėmusių žaidėjų.

Vienetų atkrintamųjų rezultatai

II diena. Dvejetai

Dvejetų varžybose (kovo 14 d.) dalyvavo 27 poros vyrų (8 pogrupiai) ir 9 moterų (2 pogrupiai). Baltarusijai atstovavo 6 vyrų dvejetai ir viena moterų pora, Latvijai ir Lenkijai - po 2 poras vyrų ir po vieną moterų.

Džiugina buliečių pasiekimai dvejetų varžybose: Gintaris poroje su Dariumi Labanausku (Kaunas) vyrų tarpe tapo čempionu:

o Renata su Ramutė tarp moterų užėmė 2 vietą:

Tik per plauką nuo medalių užėmę 5 vietą liko Artūras su Dariumi K. Ech, pritrūko tik dviejų laimėtų legų :)

Dvejetų atkrintamųjų rezultatai

Akimirkos iš "Trakų pilies taurės" turnyro (autorius Artūras Kontorovičius):

Atsisiųsti nuotraukas

"Buliaus akies" smiginio klubas už pagalbą organizuojant "Trakų pilies taurės" turnyrą dėkoja: Loterijai Žalgiris, Trakų istorijos muziejui, Trakų rajono savivaldybei, Trakų seniūnijai, Trakų kūno kultūros ir sporto centrui, Trakų turizmo informacijos centrui, UAB "Altitudei", kavinei "Svetainė", UAB "Litavaravui", UAB "Račkūnų komercijai", UAB "Lonstai", UAB "Lentvario komunaliniam ūkiui", UAB "Kevlarui", UAB "Trasaliui", smiginio klubui "Vilniaus legionas".