2010 m. vasario 17 d., trečiadienis

Trasalio klasikinio smiginio čempionato VII turas

Šį kartą susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 17. Malonu, kad Trasalio čempionatą pamėgo vilniečiai.Taip pat sulaukėme svečių iš Vievio bei Elektrėnų.

Dalyviai burtų keliu buvo suskirstyti į 4 pogrupius. Užvirė įnirtingos kovos dėl patekimo į stipriausiųjų aštuntuką.

Pirmame pogrupyje nenugalėtas liko Gintaris Armalis. Darius Kairaitis iškovojo dvi pergales, Ramutė Kontorovičienė vieną, Asta Juknienė liko be pergalių.

Antrame pogrupyje trys žaidėjai surinko po 3 pergales. Suskaičiavus laimėtus, pralaimėtus legus geriausias santykis buvo Virginijaus Vozbuto, antras liko Arijus Valikonis, trečia Renata Kviklienė, Adis Butkus su viena pergale liko ketvirtas, Žilvinas Gaižutis be pergalių penktas.

Trečiame pogrupyje po 2 pergales surinko Darius Brokartas ir pirmą kartą Trasalio varžybose apsilankęs elektrėnietis Viktoras Neliubinas. Tik dėka pergalės tarpusavio dvikovoje (nes laimėtų-pralaimėtų legų santykis buvo vienodas) pirmu numeriu iš pogrupio išėjo Darius. Viktorui atiteko antroji vieta – neblogas pasiekimas pirmam kartui, žinant, kad už nugaros liko klubo prezidentas Kęstutis Ramanauskas su viena pergale pieš Darių ir Vilma Armalienė laimėjusi prieš Kęstutį.

Ketvirtame pogrupyje 3 pergales iš tiek pat galimų iškovojo Erikas Mačiūnas, tiesa dėl dviejų jam teko žaisti lemiamus legus – vieną prieš antru su dviem pergalėm iš pogrupio išėjusį Artūrą Kontorovičių, kitą prieš vievietį Rimą Jončį. Rimas 3-2 nuginklavęs Darių Žuromską pogrupyje liko trečias. Darius šį kartą liko be pergalių.

Aštuntuke mažiausiai dėl pergalių vargo Erikas su Artūru. Pirmasis sausai nuginklavo Viktorą, antrasis 3:1 laimėjo prieš Dariui B. Kitos dvi kovos vyko aršiai ir baigėsi vienodu rezultatu – 3:2. Virginijus tik po atkaklios ir permainingos kovos išplėšė pergalę prieš Darių K, o Gintaris kiek netikėtai vos nepralošė gražų žaidimą demonstravusiam Arijui.

Pusfinalyje susikoncentravęs Gintaris sausu rezultatu laimėjo prieš Artūrą, o Erikas 3:1 nugalėjo aštuntuko kovose išsikvėpusį Virginijų.

Dėl trečios vietos Virginijus žaidė “pusė kojos”, tad Artūrui nebuvo didelio vargo – 3:0 jo naudai.

Finale Gintaris 4:1 nugalėjo Eriką.

Pasiekimai
180 – Gintaris 2 kartus, kartą - Darius K.
Uždarymai – Darius K. 118, Erikas 106
Trumpiausi legai – Gintaris 18, 20, 20, Artūras 18, 20, Darius K. 20, Virginijus 20

VII turo nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti piniginiais prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame Verslo, sveikatingumo ir pramogų centro „Trasalis“ direktoriui Justinui Jasukaičiui už sudarytas puikias sąlygas varžyboms ir treniruotėms.

Informacija apie VII tura www.trakai.lt tinklapyje: Trasalio klasikinio smiginio čempionato VII turas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos paminėjimui

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą